3D tiskárna 3DGence

3D tiskárna, která Vám dává svobodu realizovat své projekty a nápady. Používá technologii FDM a pracuje s většinou vláken dostupných na trhu. 3DGence ONE je ideální pro prototypovou výrobu, výrobu s malým objemem, výrobu forem a modelů.

 

 

 

 

Vyměnitelné hot-endy
3DGence ONE je vybavena patentovaným hot-endem s modulem "PUSH". Umožňuje rychlou výměnu hot-endu, takže je velmi snadné vyměnit tiskový filament nebo změnit trysku.

Autokalibrace
3DGence ONE kontroluje vyhřívanou desku v 500 různých místech špičkou trysky. Tento proces nazvaný auto-kalibrace, zjistí případné nerovnosti povrchu. Potom použije shromážděná data k automatické korekci, která zaručuje stejnou vzdálenost mezi tryskami a deskou ve všech bodech tisku.

Keramická vyhřívaná deska
Keramická vyhřívaná deska používaná v tiskárnách 3DGence ONE umožňuje tisknout výtisky bez nutnosti dalšího řešení. Výtisky jsou snadno odstranitelné a jejich spodní povrch má přirozeně vypadající texturu.

Dedikovaná elektronika
3DGence Titanium má 2 úrovně tepelné ochrany hot-endu a 3 úrovně tepelné ochrany vyhřívané desky. Elektronika je navíc vybavena ochraným obvodem proti přetížení.