Shining3D Einscan PRO+

Profesionální vysoce výkonný multifunkční ruční 3D skener

Multifunkční 3D skener Shining3D EinScan-Pro+

EinScan-Pro+ zajišťuje konzistentní vynikající kvalitu skenování produktu EinScan-Pro. Nabízí několik režimů skenování a poskytuje jednoduché a rychlé skenování s praktickým ručním designem.

Nový EinScan-Pro+ výrazně posiluje funkci 3D skenování v ruce. Ačkoli je podobný jako EinScan-Pro, je plný nových inovací:

PROplus

Ruční HD skenovací režim nové generace

 

V minulosti nebylo možné provádět snímání detailů 3D skenování při vysoké rychlosti skenování současně. EinScan-Pro+, vybavený nově generovanou ruční technologií rychlého skenování HD, chráněný mezinárodním patentem, nabízí rozšířený ruční HD skenovací režim implementací a použitím intenzivní strategie skenování čáry. Původní 7 datových linek se zvýšilo na 100 řádků. Rychlost skenování v ručním režimu HD se zvýšila na 550 000 bodů za sekundu. Rychlost sběru dat v sekundách byla zvýšena 7,6krát, aby se dokonale spojila rychlost skenování a získávání detailů.

PROplus

Rozsah skenování je rozšířen 1,6krát

EinScan-Pro + přepočítá rozsah skenování pomocí nového jednostranného skenování 300 x 170 mm (11,8 x 6,69 in). Oblast snímání jednoho snímku se zvětšila 1,6krát. Ruční rychlost skenování pro velké objekty se výrazně zvýšila. Skenování velkých objektů pomocí programu EinScan-Pro + je nyní efektivnější.

PROplus

Včetně nejnovějšího softwaru "EinScan 2.0"

Hlavní důraz na software EinScan v2.0 zahrnuje vylepšenou uživatelskou zkušenost, vylepšenou uživatelskou přívětivost softwarového rozhraní, nahrávání dat jedním klepnutím na platformu "Sketchfab" a přehledný proces sdílení skenovaných 3D dat přímo přes internet.

EinScan v2.0 také obsahuje několik nových a upgradovaných funkcí:

Klikněte zde a dozvíte se více o softwaru EinScan New
 

Zářivý a lesklý vzhled v nové Champagne Gold barevné kombinaci

Úzce navazující na trendy módy, vzhled nového EinScan-Pro + je nádherně vyveden v šampaňské-zlaté barvě, která nabízí jemnou a hlubokou kovovou strukturu. Fyzické rozměry: 248 x 156 x 48 mm nebo 9,76 x 6,14 x 1,89 cm); Hmotnost: 0,8 kg (1,76 liber).

 

EinScan-Pro + a aplikace

EinScan-Pro + usiluje o rychlé skenování průmyslových součástí a jemných předmětů s vysokou přesností. Zcela nový snímač R2 (Rapid Registration) Volitelný skenovací modul (s referenčním bodem zarovnání) je také vhodný pro skenování velkých objektů s málo geometrickými vlastnostmi, jako je řezba dřeva, řezba kamenů.