3D tiskárna SLA

Jedna z nejrychlejších stolních 3D tiskáren na světě!

Slash+ je stolní tiskárna UDP pro profesionály a nadšence, umělce a návrháře. Její vysoká rychlost, vynikající rozlišení a snadné použití z ní činí perfektního společníka pro náročné uživatele. Jedná se o plnohodnotné 3D desktopové řešení pro tisk, které se dokonale hodí pro širokou škálu aplikací včetně umění a řemesel, rychlého prototypování, nástrojů a řady malých výrobních aplikací.

UNIZ 3D Slash+

Dodatečné zabudované chlazení expoziční jednotky také umožňuje ještě vyšší rychlosti, neboť modely mohou být lépe řešeny v chladném stavu nádržky na pryskyřice, a tím je dosaženo vyšší rychlosti. Také však vysoce kvalitní pryskyřice hrají důležitou roli v celkové koncepci..

Univerzální peeling (UDP) byl vyvinut v posledních dvou letech výzkumným týmem UNIZ. Tato technika může dramaticky zvýšit rychlost, protože doba stripování a expozice jsou podstatně kratší. Systémy UDP tak dosahují rychlosti nad 700 mm / hodinu ve směru Z a nastavují nové záznamy o rychlosti, aniž by musely dodatečně pracovat s dodávkou kyslíku nebo jiných separačních látek.