PolyMax™ PLA je 3D tiskový materiál s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a kvalitou tisku. PolyMax™ PLA má odolnost proti nárazu až devítinásobku rázové houževnatosti PLA a lepší celkové mechanické vlastnosti než ABS.

 

Přejít do e-shopu
Strength Feature icons_opt Extrémně Pevné: Běžné PLA je velmi křehký materiál, který výrazně omezuje jeho spektrum použití. Polymax™ PLA byl navržen tak, aby to změnil. Díky 9krát vyšší pevnosti než běžné PLA a o 20% lepší než ABS, Polymax™ PLA je jistý vítěz, pokud jde o mechanickou odolnost. Takže pokud jste hledali materiál, který odolá Vašim mechanicky náročným úkolům, Polymax™ PLA je správnou volbou.
Quality Feature icons_opt Nekompromisní kvalita: Dobré mechanická pevnosti Polymax™ PLA je dosaženo bez kompromisů v kvalitě tisku. Jako Polymax™ PLA se vyrábí rovněž s technologií Jam-Free™, můžete si být jisti, že dostanete vysoce kvalitní výtisky s vynikající pevností a zároveň snadným tiskem PLA.
Warp Free Feature icons_opt ABS? Nikdy více: Stále tisknete z ABS, zatímco se snažíte vydržet zápach a potenciální zdravotní riziko? S Polymax™ PLA se můžete zbavit tohoto potenciálně nebezpečného ABS a stále dosáhnete stejné konstrukční pevnost a spoustu dalších výhod, jako lepší kompatibility tiskárny pro snadnější tisk, menší pokřivení, žádný nebezpečný zápach, a v mnoha případech dokonce lepší mechanické vlastnosti.