PolyMax ™ PLA je 3D tiskový materiál s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a kvalitou tisku. PolyMax ™ PLA má odolnost proti nárazu až devítinásobku rázové houževnatosti PLA a lepší celkové mechanické vlastnosti než ABS.

PolyMax New Colour

Strength Feature icons_opt Extrémně Pevné: Běžné PLA je velmi křehký materiál, který výrazně omezuje jeho spektrum použití. Polymax ™ PLA byl navržen tak, aby to změnil. Díky 9krát vyšší pevnosti než běžné PLA a o 20% lepší než ABS, Polymax ™ PLA je jistý vítěz, pokud jde o mechanickou odolnost. Takže pokud jste hledali materiál, který odolá Vašim mechanicky náročným úkolům, Polymax ™ PLA je správnou volbou.

 

Quality Feature icons_opt

Nekompromisní kvalita: Dobré mechanická pevnosti Polymax ™ PLA je dosaženo bez kompromisů v kvalitě tisku. Jako Polymax ™ PLA se vyrábí rovněž s technologií Jam-Free ™ , můžete si být jisti, že dostanete vysoce kvalitní výtisky s vynikající pevností a zároveň snadným tiskem PLA.

 

 Warp Free Feature icons_opt ABS? Nikdy více: Stále tisknete z ABS, zatímco se snažíte vydržet zápach a potenciální zdravotní riziko? S Polymax ™ PLA se můžete zbavit tohoto potenciálně nebezpečného ABS a stále dosáhnete stejné konstrukční pevnost a spoustu dalších výhod, jako lepší kompatibility tiskárny pro snadnější tisk, menší pokřivení, žádný nebezpečný zápach, a v mnoha případech dokonce lepší mechanické vlastnosti.