RAISE3D 3D tiskárny

Popis:

3D tiskárny Raise3D PRO3 a PRO3 PLUS nabízejí mnoho vylepšení proti v minulosti již mnohokrát oceněným předchůdcům Nsérie či Pro2 série.

Užijte si dvoumateriálový 3D tisk s automatickou kalibrací a odnímatelnou pružnou podložkou na plně zakrytovaném zařízení s velkým barevným dotykovým displejem, bezdrátovým ovládáním a tiskovým objemem 305×305×605 mm u modelu PRO3 PLUS.

Ať už potřebujete tisknout ze dvou odstínů jednoho materiálu, kombinace dvou různých materiálů nebo hlavního materiálu a dočasných podpor, s vylepšenými, snadno vyměnitelnými tryskami průměrů od 0,2 do 1,0 milimetru si poradíte s každým zadáním. Tisková hlava s rychlým elektronickým zvedáním neaktivní trysky je připravena na širokou škálu materiálů s pracovní teplotou až 300 °C. Precizní a opakovatelné polohování tiskové hlavy s přesností do 5 mikrometrů přináší přesné výtisky až 305 × 305 × 605 milimetrů velké. K jednotnému prostředí uvnitř tiskárny, které usnadňuje tisk termoplastů náchylných k smršťování, přispívá slušivé, průhledné zakrytování. Velký, sedmipalcový dotykový displej přináší všechny potřebné informace jako na dlani – po celou dobu 3D tisku. Ovládání je s ním o poznání jednodušší, vše potřebné si přizpůsobíte několika dotyky. Připravený model můžete do tiskárny poslat i po WiFi síti a průběh tisku snadno zkontrolujete na dálku prostřednictvím zabudované kamery. Vyjímatelná hliníková podložka s rovnoměrným vyhříváním a magnetickým uchycením nabízí díky vysokoteplotnímu silikonovému povrchu spolehlivou přilnavost modelů během 3D tisku i delší životnost. Optické čidlo materiálu se stará o kontrolu přítomnosti tiskových strun poháněných výkonnějším podavačem. Tišší je filtrační systém výrazně omezující emise ultrajemných částic. S nechtěnými výpadky napájení si poradí druhá generace systému pro obnovení přerušeného 3D tisku.
 
banner web Raise3D HOME

raise3d pro3 3d tiskarnaRaise3D Pro3 Plus

viceucelova 3d tiskarna raise3d e2 s dualnim extruderem