RAISE3D 3D tiskárny

Popis:

3D tiskárny Raise3D PRO2 a PRO2 PLUS nabízejí mnoho vylepšení proti v minulosti již mnohokrát oceněným předchůdcům Nsérie.

Užijte si dvoumateriálový 3D tisk bez přerušení z široké škály termoplastů na plně zakrytovaném zařízení s velkým barevným dotykovým displejem, bezdrátovým ovládáním a tiskovým objemem 305×305×605 mm u modelu PRO2PLUS.

Ať už potřebujete tisknout ze dvou odstínů jednoho materiálu, kombinace dvou různých materiálů nebo hlavního materiálu a dočasných podpor, s vylepšenými, snadno vyměnitelnými tryskami průměrů od 0,2 do 1,0 milimetru si poradíte s každým zadáním. Tisková hlava s rychlým elektronickým zvedáním neaktivní trysky je připravena na širokou škálu materiálů s pracovní teplotou až 300 °C, včetně pružného TPU. Precizní a opakovatelné polohování tiskové hlavy s přesností do 5 mikrometrů přináší přesné výtisky až 305 × 305 × 605 milimetrů velké. K jednotnému prostředí uvnitř tiskárny, které usnadňuje tisk termoplastů náchylných k smršťování, přispívá slušivé, průhledné zakrytování. Velký, sedmipalcový dotykový displej přináší všechny potřebné informace jako na dlani – po celou dobu 3D tisku. Ovládání je s ním o poznání jednodušší, vše potřebné si přizpůsobíte několika dotyky. Připravený model můžete do tiskárny poslat i po WiFi síti a průběh tisku snadno zkontrolujete na dálku prostřednictvím zabudované kamery. Vyjímatelná hliníková podložka s rovnoměrným vyhříváním a magnetickým uchycením nabízí díky vysokoteplotnímu silikonovému povrchu spolehlivou přilnavost modelů během 3D tisku i delší životnost. Optické čidlo materiálu se stará o kontrolu přítomnosti tiskových strun poháněných výkonnějším podavačem. Tišší je filtrační systém výrazně omezující emise ultrajemných částic. S nechtěnými výpadky napájení si poradí druhá generace systému pro obnovení přerušeného 3D tisku.
 
banner web Raise3D HOME

banner odkazy R3D N2banner odkazy R3D PRO2banner odkazy R3D PRO2PLUSraise3d pro3 3d tiskarna

viceucelova 3d tiskarna raise3d e2 s dualnim extruderem