Polymaker PC-Plus ™ je polykarbonátové vlákno určené speciálně pro 3D FDM / FFF 3D tisk. Nabízí vynikající kvalitu tisku, vynikající mechanickou pevnost a tepelnou odolnost, se středními teplotami tisku a velkou odolností proti deformacím. Je třeba používat BuildTak tiskový povrch pro aplikaci Polymaker PC-Plus ™.

Nový 3D tiskový materiál na základě polykarbonátu. Nabízí excelentní mechanické vlastnosti, tepelnou odolnost (nad ~ 150°C) a vyšší tiskovou kvalitu.

Let Talk Engineering icon_opt Let's Talk Engineering:
Již více než 60 let se polykarbonát (PC) stal jedním z nejrozšířenějších technických plastů a pomohl vytvořit moderní svět. Nyní s produktem Polymaker PC-Plus ™, tento starodávný materiál našel nový směr v rozvíjejícím se odvětví 3D tisku.

 

Optical Clarity_opt Opticky jasný:
Polymaker PC-Plus ™ vykazuje dobrou optickou čistotu, takže díly se atraktivně krystalicky lesknou!

 

 

Heat Resistance_opt Odolnost vůči teplu:
Polymaker PC-Plus ™ nabízí lepší tepelnou odolnost než téměř všechny ostatní 3D tiskové materiály, které jsou v současné době na trhu. Může odolat teplotám nad 110 ° C.

 

Easy Printing_opt Snadný tisk:
PC býval monopol pouze pro ty drahé "průmyslové" stroje FDM. No, už ne. Polymaker PC-Plus ™ je materiál určený speciálně pro stolní 3D tiskárny. To, co dodáváme, je materiál, který nejenže nabízí vynikající vlastnosti a kvalitu tisku, ale také umožňuje snadný tisk.

 

Post-Process Capabilities_opt Post-procesní schopnosti:
Polymaker PC-Plus ™ lze snadno opracovat. Opískujte povrch tak, aby se dosáhlo buď krásně hladkého povrchu, nebo jej nasprejujte čirým lakem, aby se získala skleněná průhlednost.

 

Excellent Mechanical Strength_opt Vynikající mechanická pevnost:
Díly vyrobené s technologií Polymaker PC-Plus ™ vykazují mnohem lepší mechanickou pevnost než ABS a PLA při téměř všech zkušebních podmínkách.

 

Quality Feature icons_opt Nekompromisní kvalita:
Díky našemu osmiprocesnímu procesu řízení jakosti a přísným interním testům můžete mít jistotu, že Polymaker PC-Plus ™ bude vždy produkovat krásné, spolehlivé a přesné tištěné díly.