Polymaker PC-Plus ™ je polykarbonátové vlákno určené speciálně pro 3D FDM / FFF 3D tisk. Nabízí vynikající kvalitu tisku, vynikající mechanickou pevnost a tepelnou odolnost, se středními teplotami tisku a velkou odolností proti deformacím. Je třeba používat BuildTak tiskový povrch pro aplikaci Polymaker PC-Plus ™.

Nový 3D tiskový materiál na základě polykarbonátu. Nabízí excelentní mechanické vlastnosti, tepelnou odolnost (nad ~ 150°C) a vyšší tiskovou kvalitu.

Let Talk Engineering icon_opt

Technickou řečí:
Již více než 60 let se polykarbonát (PC) stal jedním z nejrozšířenějších technických plastů a pomohl vytvořit moderní svět. Nyní s produktem Polymaker PC-Plus™, tento starodávný materiál našel nový směr v rozvíjejícím se odvětví 3D tisku.

Optical Clarity_opt

Opticky jasný:
Polymaker PC-Plus™ vykazuje dobrou optickou čistotu, takže díly se atraktivně krystalicky lesknou!
Heat Resistance_opt

Odolnost vůči teplu:
Polymaker PC-Plus™ nabízí lepší tepelnou odolnost než téměř všechny ostatní 3D tiskové materiály, které jsou v současné době na trhu. Může odolat teplotám nad 110°C.

Easy Printing_opt

Snadný tisk:
PC býval monopol pouze pro ty drahé "průmyslové" stroje FDM. No, už ne. Polymaker PC-Plus™ je materiál určený speciálně pro stolní 3D tiskárny. To, co dodáváme, je materiál, který nejenže nabízí vynikající vlastnosti a kvalitu tisku, ale také umožňuje snadný tisk.

Post-Process Capabilities_opt

Post-procesní schopnosti:
Polymaker PC-Plus™ lze snadno opracovat. Opískujte povrch tak, aby se dosáhlo buď krásně hladkého povrchu, nebo jej nasprejujte čirým lakem, aby se získala skleněná průhlednost.

Excellent Mechanical Strength_opt

Vynikající mechanická pevnost:
Díly vyrobené s technologií Polymaker PC-Plus™ vykazují mnohem lepší mechanickou pevnost než ABS a PLA při téměř všech zkušebních podmínkách.

Quality Feature icons_opt

Nekompromisní kvalita:
Díky našemu osmiprocesnímu procesu řízení jakosti a přísným interním testům můžete mít jistotu, že Polymaker PC-Plus™ bude vždy produkovat krásné, spolehlivé a přesné tištěné díly.