Polymaker PolyWood

PolyWood ™ je dřevěný tiskový materiál, který neobsahuje žádné skutečné dřevo a zaručuje tak čistý tisk typu Jam-Free ™.

no more mess image_opt
light weight image_opt
endless possibilities image_opt

Polymaker PolyWood

Pruměr struny: 1,75mm
Množství: 600g
Materiál: Woodfiled - materiál imitující dřevěnou strukturu

Tiskový materiál, který svým vzhledem imituje strukturu dřeva. Materiál neobsahující žádné skutečné dřevo zajišťuje čisté a bezproblémové vytlačování.

Foam Feature icons_opt

Dřevo bez nepořádku: Všechny existující dřevotřískové 3D tiskové filamenty jsou založeny na dřevěno-polymerových kompozitech, tj. Směsích polymerů a nasekaných prášcích ze dřeva. Při navrhování technologie PolyWood ™ jsme použili zcela jiný přístup. Namísto použití dřeva k napodobování dřeva jsme vyvinuli unikátní pěnivou technologii, která dodává materiál, který strukturálně napodobňuje dřevo. PolyWood ™ je složen výhradně z polymerů. Výsledky? Vynikající kvalita tisku bez rizika ucpávání trysek.

Light weight Feature icons_opt

Lehká váha: PolyWood ™ je první a zatím jediný 3D tisknutelný pěnový materiál. Hustota PolyWood ™ je v průměru 0,8 g / cm³, což je o 35-40% lehčí než běžné PLA, takže pouze polyWood ™ může dosáhnout tak nízké hmotnosti přírodního dřeva. To vede k mnoha zajímavým vlastnostem a potenciálním aplikacím, jako jsou lehké konstrukce, membrány, tlumící zařízení a díky postprocesnímu potenciálu i vodotěsné modely.

endless possibilities Feature icons_opt

Nekonečné možnosti: Protože PolyWood ™ neobsahuje žádné skutečné dřevo, můžeme vytvořit jakoukoli estetickou barvu, kterou chceme. Vzhledem k tomu, že obsahuje také pěnovou strukturu, mohou části vytlačené v produktu PolyWood ™ dosáhnout úžasné povrchové úpravy, které minimalizují vizuální vrstvení v důsledku povahy technologie FFF / FDM. Toto nebylo dosud možné dosáhnout s jiným tiskovým materiálem na trhu. (V současné době se vyvíjí, zůstaňte naladěni na další aktualizace.)