PolyWood ™ je dřevo imitující tiskový materiál, který neobsahuje žádné skutečné dřevo a zaručuje tak čistý tisk typu díky technologii Jam-Free™.

no more mess image_optlight weight image_optendless possibilities image_opt

Tiskový materiál, který svým vzhledem imituje strukturu dřeva. Materiál neobsahující žádné skutečné dřevo zajišťuje čisté a bezproblémové vytlačování.

Foam Feature icons_opt

Dřevo bez nepořádku: Všechny existující dřevotřískové 3D tiskové filamenty jsou založeny na dřevěno-polymerových kompozitech, tj. směsích polymerů a nasekaných částí ze dřeva. Při navrhování technologie PolyWood ™ jsme použili zcela jiný přístup. Namísto použití dřeva k napodobování dřeva jsme vyvinuli unikátní pěnivou technologii, která dodává materiál, který strukturálně napodobňuje dřevo. PolyWood™ je složen výhradně z polymerů. Výsledky? Vynikající kvalita tisku bez rizika ucpávání trysek.

Light weight Feature icons_opt
Lehká váha: PolyWood™ je první a zatím jediný 3D tisknutelný pěnový materiál. Hustota PolyWood™ je v průměru 0,8 g / cm³, což je o 35-40% lehčí než běžné PLA, takže pouze polyWood™ může dosáhnout tak nízké hmotnosti přírodního dřeva. To vede k mnoha zajímavým vlastnostem a potenciálním aplikacím, jako jsou lehké konstrukce, membrány, tlumící zařízení a díky postprocesnímu potenciálu i vodotěsné modely.
endless possibilities Feature icons_opt
Nekonečné možnosti: Protože PolyWood™ neobsahuje žádné skutečné dřevo, můžeme vytvořit jakoukoli estetickou barvu, kterou chceme. Vzhledem k tomu, že obsahuje také pěnovou strukturu, mohou části vytlačené v produktu PolyWood™ dosáhnout úžasné povrchové úpravy, které minimalizují vizuální vrstvení v důsledku povahy technologie FFF/FDM. Toto nebylo dosud možné dosáhnout s jiným tiskovým materiálem na trhu. (V současné době se vyvíjí, zůstaňte naladěni na další aktualizace.)