Průkopnický vyhlazovací stroj

Polysher je první stroj svého druhu pro zpracování 3D výtisků, který odstraňuje vrstvy z vašich 3D výtisků izopropylalkoholem nebo etanolem. Polysher pracuje v kombinaci s novým vláknem PolySmooth.

Polysher může vyhlazovat díly až do velikosti 15 x 18 cm (průměr x výška).

Leštěné části PolySmooth mohou být použity pro celou řadu aplikací včetně návrhu a výroby výrobků, forem, galvanizování, uměleckých řemesel, výpočetního hydrografického tisku a dokonce i zábavy investičního castingu. Pro matný povrch můžete lakovanou část lehce natřít matným základním nátěrem.

Poznámka: Polymaker a 3D Tech Supplies nedoporučují v Polysheru používat jiné rozpouštědla / kapaliny než izopropylalkohol nebo ethanol! Obsluha zařízení Polysher s jinými rozpouštědly způsobí poškození zařízení a zrušení záruky.

Stručně řečeno, technologie vyhlazování využívá isopropylalkohol nebo ethanol za účelem vyhlazení materiálu rozpustného v alkoholu, jako je PolySmooth.

Spolu s vyváženými mechanickými vlastnostmi a skvělými vlastnostmi tisku má PolySmooth při vystavení aerosolu alkoholu fantastické vyhlazovací vlastnosti.

Tento aerosol uvnitř Polysheru je generován jednotkou nazývanou nebulizér (rozprašovač). Rozprašovač se skládá z tenké membrány se stovkami drobných otvorů (<10 mikronů), které jsou připojeny k piezoelektrickému ovladači. Rozprašovač vytváří aerosol (suspenze kapiček s mikroformátem) alkoholu. Tyto mikrokapky jsou rovnoměrně pohlcovány povrchem tištěné části PolySmooth a zanechávají hladký a lesklý povrch. Tento proces trvá od 10 do 40 minut v závislosti na velikosti vaší části a hladině hladkosti, kterou si přejete.

Polymaker vyvinul PolySmooth jako speciální vlákno, které má mnoho výhod oproti ABS i PLA. Vzhledem k tomu, že ABS a PLA nejsou rozpustné v alkoholu, nedají se v Polysheru leštit.

Intuitive and easy to use 60x60

Intuitivní a snadné použití: Jednoduše otočte knoflíkem a nastavte čas, sedněte si a pozorujte, jak se stává kouzlo.

Built In Safety Features 60x60

Zabudované bezpečnostní funkce: Polysher™ byl navržen s inteligentní elektronikou, vzduchotěsnými těsněními a dalšími.

Low Cost 60x60

Nízké náklady: Polysher™ není jen cenově dostupný, ale jeho provozní náklady jsou neuvěřitelně nízké.