PolyFlex™ je vysoce flexibilní, ale snadno tiskný 3D tiskový materiál. Díky vynikající elasticitě a velkému namáhání, PolyFlex™ otevírá zcela novou oblast aplikací.

Flex Feature icons_opt

Flexibilní:
PolyFlex ™ má tvrdost "Shore A" o síle 90-95A a velké ztrátové napětí až 400%. Nejsou to jen čísla na stránce, ale jsou to testované hodnoty získané ze skutečně tištěných částí. PolyFlex ™ vám nabízí chladné pružné části bez obav o zlomení součásti. PolyFlex ™ je opravdu vaším nejlepším nástrojem pro vytváření zábavných pružných částí.

Printer Friendly Feature icons_opt

Kompatibilita tiskárny:
Jedním z našich hlavních cílů při vývoji PolyFlex ™ bylo, aby bylo pro každého snadné používat. O flexibilních vláknech je známo, že je obtížné pracovat. PolyFlex ™ je navržen tak, aby byl kompatibilní s téměř všemi tiskárnami FDM / FFF a nevyžaduje modifikaci hardwaru. Nejen, že tiskne hladce, ale dobře drží na velkém množství povrchů, aniž byste potřebovali vyhřívanou desku, která by vás nechala přemýšlet o tom, jaký model chcete vytisknout.

Flex up imagination Feature icons_opt

Flexibilujte svou představivost:
Měkká a flexibilní povaha produktu PolyFlex ™ otevírá novou dimenzi toho, co lze dělat s 3D tiskárnami, oblečením, obuví, nositelnými předměty, protetiky...co si jen vzpomenete.. Možnosti jsou nekonečné.