SHINING3D EINSCAN

Popis:

Shining3D nabízí širokou škálu 3D řešení digitalizace a tisku, včetně skenerů, tiskáren, materiálů, designu a výrobních služeb, stejně jako plně zavedenou síťovou cloudovou platformu.

Prvním produktem společnosti SHINING3D EMEA jsou systémy EinScan SE (Elite) a EinScan SP (Platinum), které představují vývoj řady 3D skenerů řady EinScan S SHINING3D.

Ploché 3D skenery EinScan S

se vyznačují vysokou reputací profesionálů pro vysokorychlostní a přesné skenování. Tyto nové modely umožňují ještě rychlejší jednotlivé skenování (méně než 4 sekundy s verzí EinScan-SP) a 360 ° skenování (za 1 minutu s verzí EinScan-SP); s maximální přesností jednoho snímku nižší než 100 mikronů pro verzi EinScan-SE a pod 50 mikronů pro model EinScan-SP.
Oba systémy nabízejí i stahování jedním kliknutím na platformy pro sdílení dat třetích stran s automatickým zarovnáváním a automatickým vytvářením sítí. Skenery vytvářejí přesné 3D modely, které lze přímo tisknout 3D, aniž by byla potřeba strmá křivka učení pro komplikovaný 3D designový software, a to automatickým záběrem souborů, které mají být uzavřené (vodotěsné).

Ruční 3D skenery EinScan

jsou součástí páteřního systému SHINING 3D díky svým funkcím přenositelnosti, multifunkčních a vysoce výkonných funkcí a obdivu uživatelů EinScan po celém světě. Podle slov vlastních konkurentů je EinScan PRO / PRO+ nepopiratelným lídrem ve své kategorii a považuje se za benchmarkový strukturovaný světelný ruční skener; systém používaný ostatními k měření vlastních výrobků. Ruční série zahrnují EinScan-Pro a EinScan-Pro+, které splňují všechny požadavky nejnáročnějších aplikací díky svým čtyřem různým režimům skenování.