PolyPlus™ PLA je prémiové PLA navržené pro všechny 3D stolní tiskárny FDM / FFF. Vyrábí se patentovanou technologií Jam-Free™, která zajišťuje konzistentní vytlačování a zabraňuje uvíznutí filamentu.

Přejít do e-shopu
Jam Free Feature icons_opt Jam Free ™:
Naše patentovaná technologie Jam-Free™ dramaticky zlepšuje tepelnou stabilitu našich vláken PLA kombinací nejnovějšího vývoje v oblasti biopolymerních formulací a pokročilých technologií zpracování polymerů. Výsledkem je, že naše vlákno PolyPlus™ PLA vykazuje vysokou teplotu měknutí 140°C, o více než 80 stupňů vyšší než všechny ostatní vlákna PLA, které jsou v současné době na trhu. Takže při tisku vlákno nikdy nezmění v "chladném konci" a může se rychle roztavit po vstupu do topné zóny. To vede k extrémně hladkému tisku a již žádnému ucpání trysek!
Colourful Feature icons_opt

Barevnost:
Zvýrazněte své modely s výběrem ze sedmi živých barev nebo jim dejte ten krystalický lesk s našimi čtyřmi průsvitnými barvami. S výběrem 11 různých barev a průhledných strun najdete správnou volbu pro váš 3D tisk.

Quality Feature icons_opt

Vysoká kvalita:
PolyPlus™ PLA, stejně jako všechny ostatní naše výrobky, je vyráběn pomocí nejmodernějších technologií a zařízení pro zpracování polymerů. Je vybaven nejpřísnějšími specifikacemi všech vláken PLA na trhu. Díky našemu osmiprocesnímu procesu řízení jakosti se snažíme nejen dodržovat průmyslové standardy, ale jistě jsme lídrem na trhu v oblasti kvality průmyslového 3D tisku.

Oder Free Feature icons_opt

Bezpečný a čistý:
PolyPlus™ PLA je vyráběn výhradně s pryskyřicí PLA Ingeo™ NatureWorks. Na rozdíl od některých vláken na trhu u našeho PolyPlus™ PLA nehrozí nebezpečné pachy, které zajistí bezpečné a čisté tisky. PLA, které používáme, jsou nejen certifikovány pro kontakt s potravinami, ale také zcela biologicky odbouratelné a mají jeden z nejvíce ekologicky odpovědných výrobních procesů v průmyslu, minimalizují tím dopad na životní prostředí.