Polymaker PolySmooth

Nový hladký 3D tisk

PolySmooth je nové vlákno firmy Polymaker navržené tak, aby byly kompatibilní s jejich novým strojem Polysher, který odstraňuje viditelné vrstvy z 3D tisku!

Kromě vyhlazovacích vlastností nezpůsobuje PolySmooth žádné nebo jen minimální deformace, má vyvážené mechanické vlastnosti, široký rozsah tiskové teploty, nízký zápach výtisků, snadno odstranitelný nosný materiál a nevyžaduje vyhřívanou stavební desku.

PolySmooth vykazuje vyšší pevnost v tahu než PLA a ABS a odolnost proti nárazu výrazně vyšší než PLA a ABS.

Při Polyshingu se "hřebeny a údolí" z vrstev před leštěním často chovají jako koncentrátory stresu a obvykle zde začíná poškození (ve formě prasklin). Během leštění jsou tyto povrchové hřebeny vyloučeny, takže je část pevnější a odolnější. Testování uživatelů ukázalo, že v závislosti na čase a rozsahu leštění může odolnost proti nárazům skutečně vzrůst až o 50%!

Polymaker PolySmooth

PolySmooth™ poskytuje vynikající vlastnosti tisku, vyvážené mechanické vlastnosti a nejdůležitější je "vyleštění" při vystavení běžným alkoholům, jako je izopropylalkohol nebo ethanol.

Polishable 60x60

Leštitelný:
První 3D tisknutelné vlákno, které bylo navrženo pro následné bezvrstvé zpracování. Specificky jsme vyvinuli vlákno PolySmooth™, které ve spolupráci s Polysher™, poskytuje řešení, které dramaticky zlepší kvalitu povrchu 3D tiskovin.
Easy to print 60x60 Snadný tisk:
PolySmooth™ je kompatibilní se všemi 3D tiskárnami a tiskne za podobných podmínek jako PLA. Díky širokému rozsahu tiskových teplot, nízkému zápachu a nevyžadujícímu vyhřívanému lůžku je PolySmooth™ dokonalým společníkem pro 3D tiskárnu.
Optimazed for suooprt 60x60 Optimalizováno pro podporu:
Využili jsme naše zkušenosti z produktu PolySupport™ a vyvinuli jsme technologii PolySmooth™ má stejné vlastnosmi pro odstranění podpory. Snadné odstaňování podpor z povrchu PolySmooth™,  jakmile je váš model leštěn, na povrchu není žádná vrstva.
balanced mechanical strength 60x60

Vyvážené mechanické vlastnosti:
PolySmooth™ má vyvážené mechanické vlastnosti, překonává ve většině vlastností ABS a PLA, takže je ideálním materiálem pro každodenní 3D tisk.

Warp free 60x60

Warping Free:
PolySmooth™ vykazuje při tisku velmi minimální zbytkové napětí, což znamená téměř žádné deformace, což je ideální pro tisk velkých částí.