Je PRO verze Slash, u které se zdvojnásobil stavební prostor v ose Z. Díky konstrukčnímu objemu s výrobními funkcemi a technologii Uni-Directional Peel ™ (UDP) společnosti Uniz, je SLASH PRO UDP perfektní 3D tiskárnou pro stolní profesionální výrobu .


Přejít do e-shopu

UNIZ 3D Slash PRO UDP

Univerzální peeling (UDP) byl vyvinut v posledních dvou letech výzkumným týmem UNIZ. Tato technika může dramaticky zvýšit rychlost, protože doba stripování a expozice jsou podstatně kratší. Systémy UDP tak dosáhnou rychlostí přesahující 600 mm/h ve směru Z a nastavují tak nové údaje o rychlosti, aniž by musely dodatečně pracovat s přívodem kyslíku nebo jiných separačních materiálů.

Slash Pro UDP je stolní tiskárna UDP pro profesionály. Obrovská výška, vysoká rychlost, vynikající rozlišení a snadná obsluha z něj činí perfektního společníka pro náročné uživatele. Dodatečné zabudované chlazení expoziční jednotky umožňuje ještě vyšší rychlosti, neboť modely mohou být ještě lépe řešeny v chladném stavu nádržky na pryskyřice, a tím je dosaženo ještě vyšší rychlosti. Vysoce kvalitní pryskyřice hraje důležitou roli v celkové koncepci.