PolySupport™ je materiál určený k řešení jednoho z nejvíce zastrašujících problémů v FDM / FFF 3D tisku: podpora. PolySupport™ generuje podpůrné struktury, které lze snadno ručně odstranit.

No More Hassle Feature icons opt 1Žádné další potíže:
Technologie PolySupport™ funguje stejně jako běžné 3D tiskové filamenty. Snadnt tisk a pokládání. Žádná citlivost na normální vlhkost nebo teplo a nepotřebuje pracovat s nebezpečnými organickými rozpouštědly.

 

freedom of creation redefined Feature icons optSvoboda stvoření:
Kolikrát jste tiskli odděleně, aby zjistili, že tisk selhal z důvodu nedostatečné podpory nebo jak obtížné může být odstranění podpory bez poškození části? Jsme rádi, že vám poskytneme nové řešení. PolySupport™ je materiál navržený speciálně pro vytváření nosných konstrukcí, které jsou dostatečné pro podporu konstruované části a přitom jsou extrémně snadno odstranitelné.


single and dual Feature icons opt 1Jednoduché a duální extrudéry:
PolySupport™ lze použít jak na tiskárnách s duálním extruderem, tak na tiskárnách s jedním. Může být použit buď jako speciální materiál (dual), nebo jako modelovací a nosný materiál (single). V obou případech lze nosnou strukturu snadno odstranit. Takže bez ohledu na to, jakou tiskárnu máte, můžete se spolehnout na podporu PolySupport™ pro vaše výtvory.