Polymaker PC-Max ™ je pokročilé polykarbonátové vlákno určené speciálně pro 3D tisk na tiskárnách FDM / FFF. Kromě vysoké kvality tisku, vynikající mechanické pevnosti a odolnosti proti teplu nabízí Polymaker PC-Max ™ vynikající rázovou houževnatost a lomovou houževnatost, takže je ideální volbou pro inženýrské aplikace.

Extreme Toughness_opt Extrémní houževnatost:
Polymaker PC-Max ™ nabízí absolutní nejlepší houževnatost, která je prostě nedosažitelná z jiných 3D tiskových materiálů s podobnou tuhostí. Díky tomu je Polymaker PC-Max ™ vynikající volbou pro reálné aplikace v oblasti strojírenství.

 

Heat Resistance_opt Odolnost vůči teplu:
Polymaker PC-Max ™ nabízí lepší tepelnou odolnost než téměř všechny ostatní 3D tiskové materiály, které jsou v současné době na trhu. Může odolat teplotám nad 110 ° C.

 

Easy Printing_opt Snadný tisk:
PC býval monopol pouze pro ty drahé "průmyslové" stroje FDM. Teď už ne. Polymaker PC-Max ™ je navržen speciálně pro stolní 3D tisk, se středními teplotami tisku a vynikající odolností proti deformacím.

 

Let Talk Engineering icon_opt Let's Talk Engineering:
Již více než 60 let se polykarbonát (PC) stal jedním z nejrozšířenějších technických plastů a pomohl vytvořit moderní svět. Nyní s produktem Polymaker PC-Max ™ tento starodávný materiál našel nový směr v rozvíjejícím se odvětví 3D tisku.

 

Excellent Mechanical Strength_opt Vynikající mechanická pevnost:
Díly vyrobené s technologií Polymaker PC-Max ™ vykazují mnohem lepší mechanickou pevnost v porovnání s ABS a PLA při téměř jakékoliv deformační zkoušce.

 

Post-Process Capabilities_opt Post-procesní schopnosti:
Polymaker PC-Plus ™ lze snadno opracovat. Opískujte povrch tak, aby se dosáhlo buď krásně hladkého povrchu, nebo jej nasprejujte čirým lakem, aby se získala skleněná průhlednost.

 

Quality Feature icons_opt Nekompromisní kvalita:
Díky našemu osmiprocesnímu procesu řízení jakosti a přísným interním testům můžete mít jistotu, že Polymaker PC-Max ™ bude vždy produkovat krásné, spolehlivé a přesné tištěné díly.