3D tiskárna se dvěma extrudery

Vyzkoušejte novou generaci výkonu s N2. Postavená na základech kvality, výkonu a účinnosti; N2 je nabitá funkcemi, které zajišťují vynikající výsledky 3D tisku.

Pracovní prostor (ŠxHxV): 305x305x305 mm

Raise3D N2 nabízí mnoho zajímavostí, které lze na trhu najít. Dotykový 7" displej a integrovaný řadič ji jasně odlišuje od konkurence. N2 je založena na otevřené platformě. Vyhřívaná pracovní deska na 110°C, kompletně uzavřený pracovní prostor a na 300°C vyhřívané extrudery dávají prostor mnoha příležitostem.

 

Můžete použít většinu vláken průměru 1,75mm

Raise3D-fillament-compat.jpg

S dvojitým extruderem můžete tisknout současně s 2 různými vlákny. Můžete tisknout dvěma barvami nebo používat rozpustný podpůrný materiál (PVA/HIPS/BVOH) a tímto způsobem tisknout i složité tvary.

Dual Extruder Support Material Test PLA_

PRVNÍ VŮBEC! Sledujte proces tisku a ovládejte tiskárnu jednoduchým dotykem konečkem prstu. K dotykové obrazovce máte přístup prostřednictvím WIFI, LAN, USB a SD karty.

User%20Interface-1.jpg

Žádné další frustrace při přerušení tisku (výpadku proudu). Funkce RESUME zajišťuje pokračování aktivních úloh i po obnově výpadku napájení. Integrovaná 1000mAh baterie umožňuje uložení tiskové úlohy a tím pádem také jeho snadnou obnovu a dokončení tisku.

Raise3D-touch-screen.jpg

Rychlost tisku a kvalita tisku jsou na velmi vysoké úrovni. Zejména rozlišení v ose Z je úžasné a umožňuje tak tisknout vrstvy v minimální výšce 0,01mm. Mohou tak být vyrobeny velmi jemné struktury a mimořádně hladké povrchy. Při takto vysokém rozlišení však dojde ke dramatickému prodloužení doby tisku.

Raise3D-accuracy.jpg