nahoru

Série Zortrax Z-Filament

dokonale přizpůsobeno pro Zortrax M200


Z-ABS Filament

 

Zortrax Z-ABS je dokonale přizpůsoben pro Zortrax M200. Díky matným barvám a kvalitě zpracování můžete očekávat nejlepší výsledky tisku. V Z-Suite, je tento materiál obsažen. Nastavení tisku přesně odpovídá specifikacím Z-ABS.


Z-ULTRAT Filament

 

Zortrax Z ULTRAT je dokonale přizpůsoben pro Zortrax M200. Díky matným barvám a kvalitě zpracování můžete očekávat nejlepší výsledky tisku. V Z-Suite, je tento materiál obsažen.Nastavení tisku přesně odpovídá specifikacím Z-ULTRAT

Velkou výhodou Z-ULTRAT je extrémně vysoká rozměrová stabilita a pevnost konečného produktu. Se Z-ULTRAT lze větší modely tisknout v nejvyšší kvalitě, protože toto vlákno dokonale přilne k podložce. Pro rovné modely z oblasti architektury a mechanicky namáhané díly (včetně konečných výrobků), by proto měl být používán právě Z-ULTRAT.


Z-GLASS Filament

 

Zortrax Z-GLASS je dokonale přizpůsoben pro Zortrax M200. Materiál je transparentní a proto ideální pro prototypování průsvitných objektů (například světlomety pro automobily).

Také lze se Z-GLASS simulovat "cestu světla" skrz vytisknuté předměty.


Z-HIPS Filament

 

Rozpustné vlákno pro použití v ABS tiskárnách. Používá se pro tisk podpůrného materiálu v kombinaci s ABS. Po tisku musí být většina podpěr odstraněna ručně. Poté můžete vložit komponenty do přípravku Lemonsol, který rozpustí zbývající podpůrný materiál.


TONER-ONLINE s.r.o.
COPY-TRADING e-shop