nahoru

MakerBot optimalizované vlákno

nejlepší a nejbezpečnější vlákno pro MakerBot Replicator


MakerBot PLA
Filament

MakerBot PLA Filament je nejlepší a bezpečná PLA struna pro Replicator 2
MakerBot PLA je BIOPLAST vyrobený z kukuřice. Jeho barvy jsou potravinářsky bezpečné a neobsahují těžké kovy, ftaláty ani BPA

MakerBot vlákno má velmi dobrou přilnavost k akrylu a modré malířské pásce. U modelů s velkými kontaktními plochami, se doporučuje tisknout s podkladovou vstvou (Raft).

Udržujte své MakerBot vlákno v chladném a suchém místě, aby vlákna nemohla absorbovat vlhkost ze vzduchu. Stálá suspenze může mít vliv na kvalitu a výkonnost vlákna.
Ujistěte se, že je stavební platforma čistá a bez zbytků.


MakerBot ABS
Filament

MakerBot ABS Filament je nejlepší a bezpečná ABS struna pro Replicator 2X MakerBot ABS má vysokou mechanickou pevnost.
MakerBot ABS vlákno dobře přilne ke Kapton pásce na vyhřívané sestavení platformě. Konstantní průměr zajišťuje vynikající kvalitu tisku a rovnoměrný tok skrz protlačovací trysky.

MakerBot ABS vlákno vyžaduje vyhřívanou stavební platformu. Ujistěte se, že vaše stavební platforma je bezpečná a bez nečistot. Použijte MakerBot ABS vlákno na dobře větraném místě.


MakerBot FLexible Filament

Nové vlákno pro Replikátor 2 otevře tvůrčí potenciál a skvělé příležitosti pro desktop 3D tisk.

MakerBot Dissolvable Filament

Určen pro použití s MakerBot ABS vlákny, slouží jako pevné plnivo pro převisy a pohyblivé části. Tento materiál je rozpustný v Limonen/Orange koncentrátu. Tento proces trvá 8-24 hodin v závislosti na modelu.
TONER-ONLINE s.r.o.
COPY-TRADING e-shop