nahoru

Innofil3D

Inovativní vlákna pro FDM 3D tiskárny

Nové prémiové Innofil3D struny jsou velmi kvalitní tiskový materiál pro domácí 3D tiskárny. Prostřednictvím inovativního koordinovaného výrobního procesu a použití speciálních receptur, granulátů, a také barevných pigmentů poskytují tiskové struny Innofil3D vynikající výsledky 3D tisku. Umožňují malé zanášení vytlačovacího stroje.

Většina strun Innofil3D je vhodná pro vaši 3D FDM tiskárnu a také pro potravinářství (FDA). Tisková vlákna 3D Innofil3D jsou jedinečná ve své kvalitě, reprodukcí barev a přesnosti průměru. Existují různé průměry prémiových Innofil3D strun (1,75 mm, 2,85 mm a 3,00 mm). Všechny dostupné 3D FDM tiskárny na trhu (1,75 mm, 2.85mm a 3.00mm) jsou kompatibilní s Innofil3D strunami.

Doporučujeme zejména využívání prémiových Innofil3D vláken v kombinaci s 3D tiskárnou Ultimaker 2, pro dossžení vynikajících výsledků 3D tisku. Současná paleta 15 různých barev vláken Innofil3D vyhoví všem. Atraktivní poměr cena-výkon činí vlákna Innofil3D jako první volbu pro domácí použití, ale také pro technicky propracované modely.

 


Innofil3D PLA
Filament

U Innofil3D PLA strun se můžete spolehnout na evropskou špičkovou kvalitu. Innofil3D PLA je první volbou pro 3D tiskárny Ultimaker Original a Ultimaker 2.

Na rozdíl od ABS vlákna, není u PLA nezbytně nutné vyhřívané lůžko, protože jeho smršťování při ochlazování je menší a "deformace" se proto objevují méně. PLA je založen na kukuřičném škrobu a je biologicky odbouratelný v průmyslových podmínkách. Z tohoto důvodu, je to jedno z nejekologičtějších vláken pro 3D tisk.

Innofil PLA struny se rovněž vyznačují vynikajícím poměrem cena / výkon a mohou být použity jak pro domácí použití, ale také pro technicky propracované modely.


Innofil3D ABS
Filament

Tyto prémiový struny tisknou dokonale s většinou stolních 3D tiskáren, které pracují s 3 mm nebo 2,85 mm vlákny, velmi vhodné jsou pro 3D tiskárny Ultimaker 2 a Ultimaker Original

Vzhledem k tomu, že průměr vláken je neustále pečlivě sledován v průběhu výrobního procesu, je jejich průchod tiskárnou při tisku velice hladký. Innofil3D je zárukou atraktivních a výrazných barev, protože barevné pigmenty jsou pro výrobu pečlivě vybírány. To platí i pro kontinuální dodávky, které mají všechny stejné barvy, protože výrobní proces je průběžně monitorován. Všechny Innofil3D produkty jsou 100% sledovatelné!

TONER-ONLINE s.r.o.
COPY-TRADING e-shop