nahoru

Polyether Ether Ketone (PEEK)

 

PEEK copy

 

 

Polyether Ether Ketone (PEEK)  PEEK polymery se získají stupňovitou polymerací. PEEK je polokrystalický termoplast s vynikajícími mechanickými a chemickými odolnostmi, které jsou uchovávány při vysokých teplotách. PEEK je považován za jeden z nejvýkonnějších technických termoplastů na světě. PEEK se používá k výrobě předmětů používaných v náročných aplikacích v leteckém, automobilovém, ropném a plynárenském průmyslu a zdravotnictví.


INTAMSYS PEEK má jedinečné vlastnosti, protože během výrobního procesu nepřichází do styku s vodou a je přímo balena ve vakuovém obalu. Tyto vlastnosti činí vlákno INTAMSYS PEEK zvlášť vhodné pro použití v 3D tiskárnách FDM a FFF.

Materiál má vynikající přilnavost mezi vrstvami, což vede k velkému zlepšení odolnosti proti rázům, pevnosti, trvanlivosti a procesu tisku.


The PEEK Filament vlákno vyráběné firmou INTAMSYS splňuje evropská nařízení ES č. 1935/2004, ES č. 2023/2006 a ES č. 10/2011 o plastových materiálech a předmětech přicházejících do styku s potravinami a je rovněž v souladu s FDA (Food and Administrace léků) pro kontakt s potravinami. Barviva používaná firmou INTAMSYS k barvení vlákna také splňují tyto evropské předpisy.

 

Filament Specifikace:

  • Průměr: 1.75mm (+/- 0.05mm)
  • Barvy: Natural 

 

 

 

Physical Properties

PropertyTesting MethodTypical Value
Density ISO 1183 1,26 g/cm3

 

Mechanical Properties

PropertyTesting MethodTypical Value
Tensile Stress ISO 527-2 3700 Mpa
Flexural Modulus ISO 178 4300 Mpa
Impact strength Notched Izod ISO 180 19 Kj/m²
TONER-ONLINE s.r.o.
COPY-TRADING e-shop