PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NEJENOM PRO ODBORNÍKY

Chytrý PROFESIONÁL

  • průměr materiálu 1,75 mm
  • vestavěné kodéry
  • automatická výměna materiálů

Zortrax Inventure je inovativním řešením pro ty, kteří chtějí tisknou CHYTŘE.

Dobyvatel
Seznamte se s jedinečným zařízením, které změní váš projekt na objekt - s milostí.

 

Zdvojnásobte to! Spolu s Zortrax Inventure jsme zahájili originální systém tisku dvou materiálů najednou, se dvěma, oddělenými tryskami. Materiály se automaticky mění - mezi Z-PETG nebo Z-PLA a Z-SUPPORT.

Rozpušťte co zbývá
Zortrax Inventure je vybaven rychlou a snadnou obsluhou pro Rozpustný podpůrný systém
DSS

Řekněte NE mechanickému odstranění podpor
DSS (Dissolvable Support System) je technologie založená na snadno odstranitelné podpoře vyrobené z rozpustné látky. DSS je stanice s průtokem tekutiny, která rozpouští podpory. Tisk můžete nechat ve vodě několik hodin a najít je bez zbytků. Tento proces je zcela bez zásahový a zároveň šetří čas.

Rozpusťte vaše problémy
Pokud byste mohli rozpustit pouze problém, že? Mysleli jsme na stejnou věc při vytváření Z-SUPPORT nosného materiálu, který se rozpouští ve vodě K  dispozici v kazetě.

Všechno najednou
Tisk složitých objektů a pohyblivých mechanismů s těsnou tolerancí nebyl nikdy jednodušší. Bez ohledu na to, zda je pohyblivá část umístěna uvnitř nebo vně modelu. Vestavěné snímače a automatická výměna materiálů zajišťují pouze to.

Materiály pro INVENTURE

Z-PETG
Průmyslové aplikace a mechanické prototypy dosáhly nové úrovně funkčnosti! Z-PETG přináší vysokou odolnost vůči chemikáliím a mastným látkám ve formě vhodné kazety.
 
Z-PLA
Bohaté detaily, bez omezení na složitost tvarů a biologickou rozložitelnost jsou hlavními zdroji Z-PLA. Uzavřený v snadno použitelné kazetě je materiál ideální pro ekologické modely vyžadující špičkovou kvalitu.