3D tiskárna Felix Pro 2 TOUCH, Dual-Extruder, dotykový displej, Wifi

Představujeme Vám naši nejlepší 3D tiskárnu FELIX Pro 2. Tato profesionální 3D tiskárna nabízí kromě vynikající kvality tisku také automatickou kalibraci podložky, detekci konce tiskové struny, inteligentní pozici tiskových hlav, podložku i celokovové extrudery odmontovatelné pouhým jedním kliknutím a další.

Nová verze PRO 2+ má na rozdíl od verze PRO 2 velký dotykový displej a nabízí také bezdrátovou WIFI komunikaci. Uvnitř displeje je počítač Raspberry, který umožňuje vygenerovat tiskový soubor GCODE z STL modelu. Do této tiskárny tedy můžete vložit model v STL formátu a rovnou model vytisknout.

Ocenění:
Na prestižní soutěži "Souboj 3D tiskáren", na výstavě 3Dexpo 2016, získala tato tiskárna vynikající 3. místo za výbornou kvalitu tisku. A to ještě nebyly hodnocené další přednosti této 3D tiskárny, jakými jsou např. duální 3D tisk, automatická kalibrace podložky i výšky trysek, detekce konce tiskové struny, vyhřívaná podložka důležitá pro tisk z různých materiálů, atd.

 

Vyjímečné vlastnosti 3D tiskárny FELIX PRO 2:

Plně automatická kalibrace
3D tiskárna Pro 2 automaticky zkalibruje tiskovou podložku před každým tiskem. Tím je zajištěn vždy ten nejlepší tiskový výstup.
Inteligentní pozice tiskových hlav
Systém zvedá tiskovou hlavou, která právě netiskne, aby nedošlo ke kolizi s tištěným modelem
Detekce konce tiskové struny
Tato jedinečná funkce zajistí, že se tisk nepokazí ani v případě, že by Vám došla tisková struna. V takovém případě Pro 1 počká na to, až opět tiskovou strunu doplníte.
Odmontovatelná podložka pouhým jedním kliknutím
V případě, že je vytisknutý model pevně přilepený k tiskové podložce, stačí ji jednoduše odkliknout, a model pohodlně odloupnout od podložky mimo tiskárnu. Popř. můžete podložku zaměnit za jinou a okamžitě tisknout další model.
Odmontovatelné extrudery pouhým jedním kliknutím
V případě by se Vám podařilo ucpat tiskovou trysku, stačí jediné kliknutí a můžete tiskovou hlavu jednoduše vyměnit za novou a okamžitě pokračovat v dalším tisku.
Celokovové extrudery
Vysoce kvalitní celokovové tiskové hlavy zajišťují dlouhou životnost a vysokou tepelnou odolnost. Tiskárna Pro 1 je tak připravena i na nové tiskové materiály s velmi vysokou tiskovou teplotou.
Velký tiskový prostor
Tiskárna dokáže vyrobit model o velikosti až 237 x 244 x 235 mm (XYZ)