Upgrade pro 3D tiskárny Raise3D N-série

Výchozí nejnovější generace výkonné série N se rychle stala základem ve skladech, obchodech a dílnách po celém světě. Díky podpoře a zpětné vazbě od uživatelů jako jste vy, Raise3D představil řadu Pro2, která otevírá nový svět možností. Tento pokročilý systém byl přepracován tak, aby zahrnoval nejmodernější inovace a prémiové funkce a stal se novým standardem pro výkon v oblasti výroby.

Mezitím se systémy řady N ukázaly jako víc než schopné a dokázaly, že společně s jejich uživateli budou odolávat testu času. Pro naše uživatele, kteří stojí za svým produktem řady N a doufají, že s ním budou pokračovat v tisku, jsme některé z těchto nejmodernějších funkcí přizpůsobili jako součásti pro upgrade.

Možnosti

Již od vyhlášení řady Pro2 majitelé řady N slyšeli o budoucích možnostech upgradu. Vzhledem k podobnému vzhledu je mnozí uživatelé rádi přidali na seznam nových možností a doufali, že budou k dispozici.
Při bližším zkoumání kompletně přepracované stavební desky řady Pro2 bylo zřejmé, že mechanická omezení v jednotkách řady N umožňují přímou instalaci těchto vlastností.

Zatímco základ řady N omezuje kompatibilitu určitých funkcí, tým Raise3D investoval bezpočet hodin adaptace a testování, a tak vytvořil sadu kompatibilních komponent pro upgrade, které umožňují majitelům řady N využívat některé funkce a výhody nového Pro2.

Komponenty

Každá součást upgradu je přizpůsobena pro jednotky N1 nebo jednotky N2 / N2 Plus a může být přizpůsobena pro dvojitý extrudér nebo samotný extruder. Pět hlavních komponent lze zakoupit samostatně.

 


 

Komponenty upgradu pro tiskárny N Serie:

Komponenty upgradu
Obrázek Dostupnost Detaily
 

Bondtech Dual Extruder

od konce Srpna 2018 odkaz
       

Bondtech Single Extruder

od konce Srpna 2018 odkaz
       

Webkamera

od konce Srpna 2018 odkaz
       

Silikonové kryty Hotendu (3ks/set)

od konce Srpna 2018 odkaz
       

Filament Run-out Sensor

dostupné nyní odkaz